Nederlanders in de Championship

Samenvattingen Speelronde 12

https://www.youtube.com/playlist?list=PLFa1ME29t2RIXlMiN1vszc9EY9VmaU4ox

Optimisme troef bij Norwich na ongeslagen maand

Door Arie van Veldhoven - Clubwatcher Norwich City Plots zag de wereld er voor de Norwich City fan weer heel anders uit. Terugblikkend op september...

Vooruitblik ’17/’18; Derby County snakt naar succes

Door Tys Hallema - Clubwatcher Derby County Derby County trok vorig seizoen gemiddeld 29.042 toeschouwers naar het Pride Park Stadium, op Newcastle en Aston Villa...

Statistieken t/m Speelronde 10 (inclusief de EFL Trophy- en FA Cup-wedstrijden)

Klik op de naam van de speler om de speeltijd per competitie te zien

SpelerWedstrijdenBasisGewisseldIngevallenMinutenGoalsAssistsGeelRood
Vurnon Anita109118200001
Leandro Bacuna98117310150
Roy Beerens13116110832000
Joey van den Berg99207271041 (2x geel)
Tjaronn Chery14112311084520
Nasser El Khayati74033940000
Marvin Emnes74234143210
Paul Gladon32111860000
Danzell Gravenberch21111220000
Lex Immers108616960000
Ola John1001130000
Maikel Kieftenbeld98207670020
Glenn Loovens42022400010
Elvis Manu53122792000
Rajiv van La Parra1111308261231 (2x geel)
Yanic Wildschut117247350110

Keepers

Tim Krul (verhuurd aan Ajax)

Tim Krul (Newcastle United)

Kelle Roos (verhuurd aan Bristol Rovers)

Kelle Roos (Derby County)

Verdedigers

Vurnon Anita

Vurnon Anita (Newcastle United)

Leandro Bacuna

Leandro Bacuna (Aston Villa)

Danzell Gravenberch

Danzell Gravenberch (Reading)

Glenn Loovens

Glenn Loovens (Sheffield Wednesday)

Joey van den Berg

Joey van den Berg (Reading)

Middenvelders

Tjaronn Chery

Tjaronn Chery (QPR)

Lex Immers

Lex Immers (Cardiff City)

Siem de Jong (verhuurd aan PSV)

Siem de Jong (Newcastle United)

Maikel Kieftenbeld

Maikel Kieftenbeld (Birmingham City)

Aanvallers

Roy Beerens

Roy Beerens (Reading)

Nasser El Khayati

Nasser El Khayati (QPR)

Elvis Manu

Elvis Manu (Brighton)

Rajiv van La Parra

Rajiv van La Parra (Wolves)

Lars Veldwijk

Lars Veldwijk (Nottingham Forest)

Yanic Wildschut

Yanic Wildschut (Wigan Athletic)

Ola John

Ola John (Wolves)