Nederlanders in de Championship

Clement op zijn plek bij Reading; “Ik kan me hier uitstekend...

Na 10 jaar in de jeugdopleiding bij Ajax maakte Pelle Clement vorig jaar (26 oktober 2016) zijn debuut in de hoofdmacht van de Amsterdammers....

Ipswich-Norwich door de ogen van Jürgen Colin en Romeo Zondervan

Door de jaren heen stonden er verschillende Nederlanders aan de aftrap van de East Anglian Derby. Zo ook Romeo Zondervan(Ipswich Town, 1984-1992 ) en...

Vooruitblik Ipswich Town – Norwich City

Komende zondag (13.00uur) staat de 'East Anglian Derby' tussen Ipswich Town en Norwich City op het programma. Onze Ipswich Town-watcher blikt vooruit op deze...

Statistieken t/m Speelronde 10 (inclusief de EFL Trophy- en FA Cup-wedstrijden)

Klik op de naam van de speler om de speeltijd per competitie te zien

SpelerWedstrijdenBasisGewisseldIngevallenMinutenGoalsAssistsGeelRood
Vurnon Anita109118200001
Leandro Bacuna98117310150
Roy Beerens13116110832000
Joey van den Berg99207271041 (2x geel)
Tjaronn Chery14112311084520
Nasser El Khayati74033940000
Marvin Emnes74234143210
Paul Gladon32111860000
Danzell Gravenberch21111220000
Lex Immers108616960000
Ola John1001130000
Maikel Kieftenbeld98207670020
Glenn Loovens42022400010
Elvis Manu53122792000
Rajiv van La Parra1111308261231 (2x geel)
Yanic Wildschut117247350110

Keepers

Tim Krul (verhuurd aan Ajax)

Tim Krul (Newcastle United)

Kelle Roos (verhuurd aan Bristol Rovers)

Kelle Roos (Derby County)

Verdedigers

Vurnon Anita

Vurnon Anita (Newcastle United)

Leandro Bacuna

Leandro Bacuna (Aston Villa)

Danzell Gravenberch

Danzell Gravenberch (Reading)

Glenn Loovens

Glenn Loovens (Sheffield Wednesday)

Joey van den Berg

Joey van den Berg (Reading)

Middenvelders

Tjaronn Chery

Tjaronn Chery (QPR)

Lex Immers

Lex Immers (Cardiff City)

Siem de Jong (verhuurd aan PSV)

Siem de Jong (Newcastle United)

Maikel Kieftenbeld

Maikel Kieftenbeld (Birmingham City)

Aanvallers

Roy Beerens

Roy Beerens (Reading)

Nasser El Khayati

Nasser El Khayati (QPR)

Elvis Manu

Elvis Manu (Brighton)

Rajiv van La Parra

Rajiv van La Parra (Wolves)

Lars Veldwijk

Lars Veldwijk (Nottingham Forest)

Yanic Wildschut

Yanic Wildschut (Wigan Athletic)

Ola John

Ola John (Wolves)